Drakborgen

2010-03-30 @ 16:48:39 | inlägget har 3 kommentarer | Publicerat i Anna tipsar
Följ mig via Bloglovin | Till startsidan igen!


Imorgonbitti tänkte jag och Elis åka till Drakborgen. Vi har ju faktiskt inte varit där än. I början eftersom jag tyckte Elis var för liten och sedan blev det liksom inte av. Men nu ska vi dit, några fler som ska dit på Baby-lekis imorrn?






madde:

jag har vart där 1 gång..tyckte ochså ella var för liten förr..men tycker det var super!!!:) massa bebisar:) Tyvärr hinner jag inte imorn..men en annan onsdag :)

2010-03-30 | 18:20:00
Blogg: http://madeleinesophie.blogg.se/
Alexandra:

Allså fan vad duktig du verka vara på att designa bloggar osv.. Men själv har jag lagt ner min pga olika själ.. men när man kolla på din så bli man super sugen att skaffa igen, men antar att inte finns lika mycket tid nu när du är en mamma:). Men hur ligger det där till kostnad mesigt osv om du fortfarande håller på?! kram!!

2010-03-30 | 18:21:16
Emma S:

Tyckte någon pratade om att det inte skulle vara något babylekis den här veckan pga påsk. Men jag kan ha hört helt fel också så lyssna inte gör mycket på mig nu. Det står väl på hemsidan förstådåss. Vi ( jag och min 10 månaders) tänkte också gå en första gång snart. Har hört mycket bra om det :)

2010-03-30 | 23:28:27






Namn:
Kom ihåg mig?
Mejl:

Blogg:

Kommentar: